Ako Vám môžeme pomôcť ?

QuidVis je web aplikácia na riadenie IT služieb podľa štandardov ITIL. Jej využitie ale nie je obmedzené výhradne na oblasť IT, može byť používaná ako helpdeskový nástroj na spracovanie požiadaviek v ľubovoľnej oblasti.

Keďže QuidVis je web aplikácia, je možné ju používať na akomkoľvek zariadení, ktoré má prístup na internet a dokáže používať štandardný internetový prehliadač, čiže klasický počítač, notebook, tablet, mobilný telefón, atď.

Nie, používanie aplikácie nevyžaduje inštaláciu žiadnch dodatočných komponentov alebo aplikácií, stačí prístup na internet a štandardný webový prehliadač.

Používanie aplikácie QuidVis je spoplatnené formou mesačného paušálu, v závislosti od úrovne zvolenej služby - BASIC, STANDARD alebo PREMIUM. Detaily nájdete na hlavnej stránke v sekcii "Ceny".

Samozrejme, počet používateľov nie je obmedzený. Každý používateľ bude mať pridelené vlastné prístupové údaje (meno, heslo) s ktorými s do aplikácie prihlási.

Áno je. Každý používateľ má v aplikácii nastavené vlastné prístupové práva podľa jeho kompetencií. Používatelia môžu byť členmi tzv. riešiteľských skupín a taktiež je zabezpečená hierarchia typu nadriadený/podriadený v prípadoch, vyžadujúcich schvaľovanie. Nastavenia prístupových práv všetkých používateľov sú realizované vopred po dohode so zákazníkom.

Všetky dáta, ktoré do aplikácie vložíte sú uložené a zabezpečené proti zneužitiu. Samozrejmosťou je pravidelné zálohovanie všetkých údajov. Detaily sa dozviete v procese prípravy aplikácie presne podľa vašich potrieb.

Áno. Je možné Vaše dáta migrovať do QuidVis. Detaily sa dozviete v procese prípravy aplikácie pre Vás, kedy bude detailne špecifikované o aké dáta sa jedná, z akých sú zdrojov atď.

V aplikácii QuidVis je možné nastaviť automatické notifikácie emailom. Takže nie je potrebné, aby bol používateľ neustále pripojený. Rozsah a úrovne notifikácií závisia od rozsahu balíka služieb, ktorý si zvolíte. Základné notifikácie sú nastavené aj v balíku BASIC, vo vyšších balíkoch je možné prispôsobiť notifikácie želaniam zákazníka.

Stačí len vyplniť dotazník na konci tejto stránky, my sa s Vami v krátkom čase spojíme a všetko Vám vysvetlíme.

Áno, samozrejme. Úroveň podpory závisí od úrovne zvoleného balíka služieb - BASIC, STANDARD alebo PREMIUM.

Áno. K dispozícii je DEMO verzia aplikácie dostupná zadarmo pre každého. Kontaktujte nás a o všetko sa postaráme.
Nenašli ste čo ste hľadali ? Pošlite nám Vašu otázku

  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image